Skontaktuj się z nami 22 568 76 00

Wszystkie wytyczne GIS dotyczące COVID-19 w jednym miejscu

03 06.2020

Chcesz szybko znaleźć rozporządzenia Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczące Twojej działalności? Ta strona jest dla Ciebie. 

Wytyczne GIS z różnych obszarów można zobaczyć TUTAJ.

GIS zaktualizował listę wytycznych z różnych obszarów zamieszczonych na stronach poszczególnych ministerstw. W jednym miejscu na stronie internetowej Inspektoratu zebrano 67 publikacji.

Główny Inspektorat Sanitarny w związku z obecną sytuacją epidemii opracowuje i opiniuje wspólnie z ministerstwami aktualne wytyczne dla różnych obszarów i branż. Na stronie internetowej Inspektoratu opublikowano 67 odniesień do takich publikacji.

Chodzi np. przygotowane przez Główny Inspektorat Sanitarny we współpracy z Ministerstwem Klimatu wytyczne ws. postępowania z odpadami wytwarzanymi w czasie występowania zakażeń koronawirusem.

Na opublikowanej na stronie GIS liście znalazły się również wytyczne dotyczące funkcjonowania campingów, wytyczne dla instytucji opieki nad dziećmi do lat 3, a także wytyczne dotyczące funkcjonowania domów, centrów i ośrodków kultury.

Lista zawiera również odniesienia m.in. do zasad dotyczących kwarantanny, informacji dla podróżujących oraz zaleceń dla zarządzających budynkami mieszkalnymi.

 

Żródło: PAP/kic/

 

 

    Share