Skontaktuj się z nami 22 568 76 00

Weź bilet skasuj długi

18 11.2019
18.11.2019 14.07 Gdańsk Organizacja przewozów

Ciekawa inicjatywa w Gdańskich Autobusach i Tramwajach - w zabytkowym Ringu osoby borykające się z problemami finansowymi mogą dziś skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów, którzy podpowiadają im jak wyjść z pętli kredytowej, rozłożyć spłatę czy prawidłowo zaplanować domowy budżet. Akcja pod hasłem „Weź bilet i skasuj długi”, realizowana jest w ramach V Gdańskiego Dnia bez Długów.

Dedykowany akcji tramwaj historyczny kursuje 18 listopada na trasie Strzyża PKM – Siedlce w godzinach 9.00-14.00. Rozkład jazdy

Tematem przewodnim tegorocznego Gdańskiego Dnia bez Długów są kryzysy psychiczne związane z długami, których spłata często prowadzi do poważnych, życiowych dramatów. Specjaliści podpowiadają m.in. jak wyjść z pętli kredytowej, rozłożyć spłatę czy prawidłowo zaplanować domowy budżet. Doradcy wskazują, gdzie i na jakie wsparcie mogą liczyć rodziny, które nie radzą sobie z wydatkami, mające długi wynikające np. ze zmiany sytuacji życiowej, uzależnień czy zaciągniętych zobowiązań.

Gdański Dzień Bez Długów organizowany jest przez Miasto Gdańsk, wraz z partnerami wdrażanego w mieście Programu Bezpieczeństwa Ekonomicznego i Wsparcia Osób Zadłużonych, już po raz piąty.

Źródło, foto: gait.pl

Share